záujmy

Knihy: PC, sci - fi, Technology
Osobnosti: Avril Lavigne, Chuck Norris :), Pink, Britney Spears, Madonna
Počítače: občas aj hry, spravovanie strnok
   
Jedlo:
a ..., hranolky s tatarkou, palacinky :), Pizza, rezeň, špagety, syr, kečup, mso, zmrzlina,jahody,syr,slahacka
Hry: star wars force unleashed, Star Wars: Knights of the Old Republic, GTA
Hudba: Pop
   
Generated image
best web


o tom co tu vidite


blog kamosa je o anime

kobra
o tom co tu vidite

ViB - Vymena ikoniek a bannerov
vymena bannerov a ikoniek

HodNoť.NET - zjistěte, jak jsou na tom Vaše stránky!
zvysenie navstevnosti

Total War séria
empire total war

Vše o star wars
STAR ARS

www.move.wbl.sk
TENTO BLOG BOL ZALOŽENÝ 9.12 / 2008
 
<a href="http://kelly.jex.cz/" title="Banner Maker"><img src="http://bannerbreak.com/banners/7/844/123161155497467601.gif" alt="Banner Maker" title="Banner Maker" border="0"></a>
ak si chcete  zvisit navstevnost svojej stranky, tak napiste do DATAPADU alebo na e - mail  E-mail   nieco o svojej stranke, adresu stranky, vas banner ( aj v html ). al jedna sa o vymenu, tak vas prosim aby ste si na stranku umiestnnili moj banner, inak bude ten vas automaticky zmazany

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

mx0xh.jpg

 

pusky

Vytvořeno 01.01.2009 15:29:28 | Poslední změna 01.01.2009 15:33:07
DC-15
DC-15 byla střelná zbraň, sériově vyráběná pro Klonovou Armádu. K DC -15 se vyráběla také její další verze.DC-15 , byla obtížná, pro obyčejného vojáka na použití, ovšem pro klona , po dobrém výcviku na Kaminu, to nebyl žádný problém.Puška se mohla dát do modu samostatnosti, čímž se vyvolal instiknt pálit na vše co se hýbe.Celý zbraňový systém je závislý na plasmových zásobnících , do nichž se vejde 500 střel. Hlaveň je schopna vystřelit za minutu 50 střel.Každá DC-15A mohla na vzdálenost 10 kilometrů, nechat v duraoceli díru o velikosti 0.5 metru. Tyto skvosty Klonové Armády vyráběla BlasTech Industries. Po skončení války uskladněny, ovšem nakonec použiti v boji proti Císaři.DC-15S
Byla menší ale bojový účinnek byl stejný. DC-15S nosil každý klon, od velitele až po nejnižšího bojovníka. ARC si také tuto zbraň oblíbili a používali ji nejraději. Na tuto pušku se udělalo spoustu modifikací, včetně brokovnice.


DC-15A
Byla novější verze -DC-15S , používala se na potlačení nepokojů nebo na dálkové boje. Její dosah byl obdivovatelný. DC-15A se používal jako záložní zbraň , pro DC-17, které byli jedny z nejlepších pušek v arzenálu Republiky. Tento modifikát, má také vysouvatelnou optiku, která se dá v případě nutnosti použít jako rukojeť


DC-15X
Byla další verze pušky, tentokrát modifikovaná jako sniper. Používala se pro speciálně vytrénované střelce. Pomocí DC-15 X se dali fotit snímky bojiště, které se pak mohli studovat a na jejichž shlédnutí záležela strategie.
DC-17m vyměnitelný zbraňový systém

Klonoví vojáci s DC-17
DC-17 vyměnitelný zbraňový systém (DC-17 ICWS) byla konfigurovatelná bojový puška, používán klonovými komandy Galaktické Republiky. Zbraň byla varianta DC-15, která byla standartní zbraní zbraní klonových vojáků, ale DC-17 byla podstatně menší a lehčí. DC-17, vyráběn BlasTechem, se jeví na první pohled jako obyčejná blasterová puška. Nicméně, ISWS se mohl konvertovat ze základní zbraně na tři odlišné zbraně:
Rychlopalná puška
Základní zbraň byla rychlopalná pulsní plasmová blasterová puška - oblíbená konfigurace často pužívána republikovými komandy. Konfigurace měla kapacitu 60-ti výstřelů za magazín. Byl to mnohaúčelový všeuměl, schopný zabíjet mnoho nepřátel rychle a efektivně.

Rychlopalná konfigurace DC-17m


Odstřelovací puška
DC-17 mohla být rychlo konvertována na dalekonosnou pulsní sniperku, s elektromagnetickým hledím. Každý zásobník měl 5 střel. Obsahoval také dvé úrovně zoomu: 10x a 20x. Byla to užitečná zbraň na mise které potřebovaly utajení, stejně jako asasinace.

Odstřelovací konfigurace DC-17m


Granátomet
Třetí konfigurace bylo protipancéřové přebíjecí vybavení s explosivními granáty. Každý ve výbušném rádiusu nebo poblíž mohl být okamžitě zabit nebo těžce zraněn, ale každý zásobník obsahoval pouze 4 projektily.

Granátometová konfigurace DC-17m
E-11 BlasTech

E-11
Blasterová puška E-11 byla vyráběna BlasTechem, a licenčně pod SoroSuub a Merr-Sonn, jako standartní zbraň pro Imperiální stormtroopery. E.11 byla mocná, lehká a kompaktní zbraň užívaní v celé galaxii. Design zbraně vychází z DC-15 zbraňové série, oblíbené klonovými vojáky z dob staré republiky. E-11 se prokázala jako značně všestranná zbraň, pro kterou se vyvinulo velké množství modifikací. Základní E-11 byla 438 mm dlouhá a vážila 2,6 kilogramu a její účinný dostřel se pohyboval kolem 300 metrů. Je vybavena optickým zaměřovačem se zvětšením 2x. Skládací pažba se může nastavit do tří poloh. když je pažba zcela složená dá se střílet jednou rukou. Celá zbran má nízký tvar, což umožňuje střelci střílet v leže či zpoza barikád. Energetický článek umístěný na levé straně zbraně poskytoval možnost vystřelit až 100 výstřelů, zatímco plynový zásobník poskytoval až 500 výstřelů. Síla výstřelu se dá nastavit od omráčení po zabití. E-11 téže disponuje rychlým režimem střelby, který ale zbrani ubírá na přesnosti.

Verze E-11b - verze s možností intensivnější palby, má sklon k přehřívání hlavně.
E11 karabina - Stejně jako E-11A a E-11A1, pasuje do pistolového pouzdra, jelikož byla odebrána pažba.

Fakta E-11 byla vytvořena z britského samopalu L2A3 Sterling. V několika scénách je možno zahlédnout vylétávající nábojnice tohoto samopalu.
E-11 byla využívána i rebely


Popis E-11
Klikněte pro zvětšení obrázku
Wookie Bowcaster

Chewbacca a jeho kuše
Wookie Bowcaster je zbraň každého wookie na Kashyyku, dá se říct že wookie, který tuto zbraň nevlastní, se nemá v čím bránit. Kuše, jak se jinak zbrani říká, nemá moc velký dostřel, zato však disponuje velkou účinností. Maximální dostřel, při kterém dokáže střelec zasáhnout je asi 30 metrů, mluvíme-li však o střelci, jenž je podporován Silou, dokáže kuš střelit až 52 metrů. Projektily do této zbraně tvoří kovové šipky, které jsou obalené zvláštním druhem energie. Jeden zásobník kuše má cca 24 těchto šipek. Na stranách kuše jsou koule, které střelu zmagnetizují a tím urychlí výstřel projektilu (šipky). Kuš má automatické nabíjení zásobníků, protože její ruční nabíjení zvládnou jen velice zdatní jedinci. Tuto zbraň si kromě Wookiu oblíbili například zločinci Čeného Slunce a Pašeráci. Neznámějším držitelem je wookie Chewbacca.

Wookie Bowcaster
Rotační blasterový kanón Z-6

Chewbacca a jeho kuše
Z-6 byl rotační kulomet vyrobený firmou Merr-Sonn Munitions během klonových válek. Díky šesti hlavním byl schopen kadence 166 střel za sekundu. Zbraň byla náročná na výrobu i obsluhu, a tak bylo vyrobeno jen několik málo kusů. Kvůli náročnosti obsluhy byly k jejich používáni cvičeny speciální jednotky ARC Heavy Guners, které byly použity například při bitvě o Hypori či k obraně Sektoru 4 během btivy o Coruscant, kde se proti masám droidů skvěle osvědčily. Po bitvě bylo někokolik upravených Z-6 poslaných Galactic marines Comandéra Bakary.

Wookie Bowcaster