záujmy

Knihy: PC, sci - fi, Technology
Osobnosti: Avril Lavigne, Chuck Norris :), Pink, Britney Spears, Madonna
Počítače: občas aj hry, spravovanie strnok
   
Jedlo:
a ..., hranolky s tatarkou, palacinky :), Pizza, rezeň, špagety, syr, kečup, mso, zmrzlina,jahody,syr,slahacka
Hry: star wars force unleashed, Star Wars: Knights of the Old Republic, GTA
Hudba: Pop
   
Generated image
best web


o tom co tu vidite


blog kamosa je o anime

kobra
o tom co tu vidite

ViB - Vymena ikoniek a bannerov
vymena bannerov a ikoniek

HodNoť.NET - zjistěte, jak jsou na tom Vaše stránky!
zvysenie navstevnosti

Total War séria
empire total war

Vše o star wars
STAR ARS

www.move.wbl.sk
TENTO BLOG BOL ZALOŽENÝ 9.12 / 2008
 
<a href="http://kelly.jex.cz/" title="Banner Maker"><img src="http://bannerbreak.com/banners/7/844/123161155497467601.gif" alt="Banner Maker" title="Banner Maker" border="0"></a>
ak si chcete  zvisit navstevnost svojej stranky, tak napiste do DATAPADU alebo na e - mail  E-mail   nieco o svojej stranke, adresu stranky, vas banner ( aj v html ). al jedna sa o vymenu, tak vas prosim aby ste si na stranku umiestnnili moj banner, inak bude ten vas automaticky zmazany

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

mx0xh.jpg

 

senat

Jako každé republice nevévodí pouze jedna jediná postava, i tady tomu není jinak. O věcech týkajících se Republiky rozhodují senátoři společně s hlavním kancléřem a byrokraty. Řešení problému probíhá většinou hlasováním pro určitou možnost, která je k dispozici. Možnost, která získá nejvíce hlasů je za souhlasu kancléře učiněna.

Celý senát řídí kancléř, který má po své pravici a levici dva byrokraty, kteří mu radí a také zasahují do jednání. Dále pak do senátu patří senátoři, to jsou zástupci všech soustav patřících do Republiky. Ti naslouchají návrhům a rozhodnutím nejvyššího kancléře a mají možnost hlasovat o problému týkající se určité věci.

Zasedací místnost senátu Republiky

Zasedací místnost senátu je tvořena jedním vysokým podstavcem pro kancléře, který je umístěn přesně ve středu celé místnosti. Po stranách, které jsou kruhového typu, jsou rozmístěny malé létací vozíčky, na kterých senátoři prohlašují své názory. Celá místnost je dobře ozvučena, aby všichni zúčastnění zasedání dobře slyšeli.

Mimo již jmenované senátory, byrokraty a kancléře se o dění senátu zajímají také rytíři řádu Jedi, kteří do některých rozhodnutí zasahují a musí jimi být schválené. Proto jsou známi jako strážci míru a klidu v Republice.

Senát je pro Republiku velmi důležitý, bez něho by ani nemohla existovat. Proto je dobré, že mu Republika věnuje velkou pozornost.