záujmy

Knihy: PC, sci - fi, Technology
Osobnosti: Avril Lavigne, Chuck Norris :), Pink, Britney Spears, Madonna
Počítače: občas aj hry, spravovanie strnok
   
Jedlo:
a ..., hranolky s tatarkou, palacinky :), Pizza, rezeň, špagety, syr, kečup, mso, zmrzlina,jahody,syr,slahacka
Hry: star wars force unleashed, Star Wars: Knights of the Old Republic, GTA
Hudba: Pop
   
Generated image
best web


o tom co tu vidite


blog kamosa je o anime

kobra
o tom co tu vidite

ViB - Vymena ikoniek a bannerov
vymena bannerov a ikoniek

HodNoť.NET - zjistěte, jak jsou na tom Vaše stránky!
zvysenie navstevnosti

Total War séria
empire total war

Vše o star wars
STAR ARS

www.move.wbl.sk
TENTO BLOG BOL ZALOŽENÝ 9.12 / 2008
 
<a href="http://kelly.jex.cz/" title="Banner Maker"><img src="http://bannerbreak.com/banners/7/844/123161155497467601.gif" alt="Banner Maker" title="Banner Maker" border="0"></a>
ak si chcete  zvisit navstevnost svojej stranky, tak napiste do DATAPADU alebo na e - mail  E-mail   nieco o svojej stranke, adresu stranky, vas banner ( aj v html ). al jedna sa o vymenu, tak vas prosim aby ste si na stranku umiestnnili moj banner, inak bude ten vas automaticky zmazany

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

mx0xh.jpg

 

rebelovia

Vytvořeno 01.01.2009 15:48:22 | Poslední změna 01.01.2009 15:50:31
Chewbacca

 Chewbacca
Žvejkal neboli Chewbacca se narodil na Kashyyku v rodině vůdce jedné malé vesnice. Spolu s bratrem Tarfurem byli od mala cvičeni ke krutovládě a zručnosti v boji. Zatímco Tarfura byl skvělý budoucí vládce Žvejka byl od mala střelec a bojovník v poli. Během Klonových Válek spolupracoval s Mistryní Jedi Luminarou Unduli a Mistrem Yodou. V jedné z bitev spolupracoval s Luminarou a dalšími ženijními Wookijkými vojáky. Na této misi měly oslabit postupující vojska separatistů do vnitrozemí planety.I když zemřelo spousta mužů z Žvejkalova týmu bylo zabita ale postup byl na čas zastaven.Poslední ofenzíva měla být na pláži v hlavním wookijském městě.Chewbacca sloužil s bratrem jako tělesná stráž mistra Yody a to se vyplatilo když Klonoví vojáci dostali rozkaz 66 i když mistr jedi by si jistě v cestě k záchrannému modulu dostal sám Dva Wookiové byli vítanou pomocí. Když Žvejk odvedl Yodu do bezpečí zřekl se s bratrem titulu a ,,zbaběle'' utekly. Schovali se dále do vnitrozemí kde sloužili jiné wookiijské rodině. Později se ale nově vzniklé impérium dostalo až sem a všechny zajali. Impérium zde zřídilo svou akademii a wookie používali jako otroky. Když se ale Mladý adept Han Solo vzepřel rozkazu nadzířeného a osvobodil vězně, byl Žvejk volný a ti znamenalo že musí Hanovi složit životní slib.Od té doby fungoval jako kopilot na Hanovýc cestách a hlavně jako jeho strážce. Bohužel Chewimu málokdo rozumí protože mluví skřeky ale dokáže rozumět Basicu. Han je ale šikula a on naopak rozumí skřekům takže se společně dmluví. Je něco přes 2 metry vysoký a celý pokryt hnědými chlupy které ho činní velmi odolným vůči zimě. Protože je už takhle oblečen jediné oblečení je pás s náboji pro jeho oblíbenou zbraň kterou je Wookijská kuše. Před útokem na první hvězdu smrti vybavil Millenium Fallconu několika speciálními laserovými děly , které pomohli hvězdu zničit. Je skvělý bojovník a ve službách aliance zneškodnil spoustu imperiálních akcí. Když byl Han zmražen v Karbonu byl rozhodnut za jeho záchranu opět položit svůj život. Byl vybrán Lukem Skywalkerem na jeho záchranu. Po jeho osvobození se vydali na Endor kde měli vypnout Generátor štítu Druhé hvězdy Smrti. Ta byla zničena a aliance se radovala. Po dlouhé době se objevila invaze Yuzhan Vongů. Han spolu s jedii a Chewim je letěli zastavit. Při této akci také Chewi zemřel. Za jeho dlouhý život může přece jen Han Solo díky kterému by se možná ani nedostal pryč od otrokářů.

 Chewbacca
Dash Rendar

 Dash Rendar
Dash Rendar byl Correlianský na nikom nezávislý pašerák. Dash byl imperiálním kadetem a sbíral ůspěch za ůspěchem, dokud ovšem neměl menší nehodu s nákladní lodí a následně byl vykázán z Galaxie.. Kapitán Outrideru pomohl alianci v bitvě o Hoth . Poté byl bodyguard Luka Skywalkera, kterým byl až do jeho domělé smrti při bitvě u Falleen's Fist.
Dash se narodil na Correlii, kde žil s rodiči a bratrem Stantonem. Nakonec byl přijat a učil se na Imperiální Akademii na Carridě , zde byl ovšem vyhoštěn poté co jeho nákladní loď Stanton „napálila" do Palpatinova soukromého muzea , vystavěného princem Xizorem. Na Palpatinův osobní rozkaz byl i s rodinnou nucen opustit Jádro což nesl z vážnou nevolí.
Možná kvůli dětským snům, možná kvůli nevoli k Impériu začal Dash pašovat a později si dokonce sehnal vlastní rychlou loď YT-2400 - „Outrider". Tato loď byla dárkem od Twileckého šéfa Vanya za jeho práci pro něj. Ještě před tim sloužil Dash na palubě Rodianského kapitána, který ale zemřel během prvního jejich společného letu.
Dash se v roli pašeráka vyrovnával proslulému Landovi a dokonce se setkal z později známym Hanem Solem, se kterým si dokonce zahrál Sabac a závod lod proti lodi. Závod nakonec vyhrál schopnější Han.
Během dalších let se dále potkávali ale Dash nechápal když se jeho dva největší pašeráčtí rivalové přidali k Alianci .. on sám zůstal prozatím na solové dráze.
Těsně před bitvou o Yavin byl Dash na Tatooine v Mos Eisley kde nakupoval zbraně a od překupníka se dozvěděl o tom že jeho bratr by mohl být ještě naživu. Proto jak mohl ihned Outrider opustil orbitu Tatooinu.


 Dash Rendar na hothu


1ABY pomáhal už Alianci proti Impériu ovšem jen okrajově... Po další době začal s převážením potravin a zdravotnického materiálu.
Plně se do konfliktu zapojil když přivezl na základnu Echo materiál. Netušil že přišel do pasti. Na Základně byl vyhlášen poplach a nikdo nesměl opustit planetu. Ve Snow Speedru zničil jedno AT-AT. Při ůtěku využil také pole asteroidů.
Díky jeho spolupráci s Landem byl Dash najat aby pomohl při vypátrání zakarbonitovaného Hana Sola. Proto Dash následovla Bobu na Ord Mantell kde se účastnil bitvy. Poté sledoval Fetta na Gall kde byl zanechán Aliancí během bitvy. Poté se sám utkal se Slave 1 kterou poškodil ale nedokázal zabránit jeho úniku se zamraženým Solem.
Nakonec byl najat Leiou Organou aby dával pozor na Luka Skywalkera který byl v té době v ústupu na Tatooine.Dash zachránil Luka poprvé když na něj zaútočila žoldácká skupina.Poté jako nejistý člen Rogue Squre útočil a snažil se získat plány druhé hvězdy smrti.Během boje se pokusil ochránit bothanskou flotilu. Poté se s komandem bothanů nalodil na Císařskou lod a infiltrovali super počítač ze kterého vytáhli plány DSII.
Další záchrana života pro Lukeho se nabídla když spolu s Landem byli napadeni gardisty , když se snažili dostat do Xizorova paláce kanalizací.
Následně se pokoušel umístit bombu na osobní Xizorův výtah. Když byl následně poškozen Vaderův Executor musel Dash maskovat svou smrt když v poslední skundě opustil hyperprostor.
Dash opět pomohl alianci když se pokoušel zastavit Guri která se snažila pomoci Xizorově neteři Savan k znovu obnovení Černého Slunce. Dash se s Guri setkal na Měsíci Hurd kde s ní začal partneřit. S Guri po boku se pokusil pomoci Stantonovi k novému zažití do normálnímu života. Jaká ironie že právě Dash nechtěně pomohl během Yuuzhan Vongské války infiltrovat tajné zásobovací Republikové dálnice.
Leia Organa Solo

 Leia Organa Solo
Leia pravým jménem Skywalkerová se narodila rodičům Anakinovi a Padmé. Když její pravá matka zemřela při porodu ujal se malého děvčete Bail Organa senátor z Alderranu.Obi Wan Kenobi učitel Anakina věděl že jestli budou děti spojeny budou pro otce jednoduchým cílem.Rozhodl se se tedy Luka a Leiu rozdělit. Adoptivní rodiče ji milovali jako vlastní už z důvodu že sami nikdy nemohli mít dítě. Na Alderaanu se stala princeznou a později jednou z nejmladších senátorek v Galaktickém senátu. Od mala se zná s dívkou Winter která je Leie natolik podobná že jí často používá jako svou dvojnici. V senátu se zjistilo že Leia byla předurčena k vládnutí.její diplomatické schopnosti byli vyjímečné a její otec(adoptivní) si ji často přirovnával k její pravé matce. Když se sestavila povstalecká aliance bojující proti impériu ostře s ní sympatizovala a v Senátu častokráte bojovala proti tvrdému imperiálnímu životu. Když se špeh Republiky Kyle Katarn zmocnil plánů hvězdy smrti byla princezna vybrána aby je doručila právě její oblíbené alianci. Když byla na cestě byla její loď kterou jí daroval Bail zajata císařským křižníkem. Na tomto křižníku byl samotný Darth Vader. Leia mu byla dána na pospas a když jí vyslýchal a sanžil se zjistit kde jsou plány nic mu neprozradila. Ještě před zajetím plány dala do rukou spíše do útrob droida astromecha R2-D2. Tento droid měl najít na planetě Tatooine mistra Jedi Obi-Wan Kenobiho. Nakonec byla nucena shlédnout na palubě hvězdy smrti zničení její planety Alderaan když nechtěla prozradit kde je základna povstalců. Z hvězdy jí osvobodily dva vojáci ze kterých se ukázalo že jeden je Luke Skywalker a druhý Han Solo. Utekla s nimi na Yavin kde byla ona povstalecká základna.Yavin ale vypátralo impérium a zaútočilo na něj. Leia velela z křesla na základně útoku na hvězdu smrti. Když byla hvězda zničena našla Leia další místo pro novou základnu.Na Hothu. Zde ale byla také nakonec aliance vypátrána a impérium zaútočilo. Han jí ale vzal spolu s Chewbacou na svou loď a odletěli spolu pryč….. Na Bespinu kam uprchli se znovu setkala s Darthem Vaderem který zmrazil Leinu lásku Hana Sola do karbonitu a dal ho Boba Fettovi který ho odvedl za Hanbou. Na Bespin přiletěl zachránit své přátele Luke Skywalker a Leia poprvé ucítila přítomnost někoho kdo jí je hodně blízký a těch osob bylo více.

Leia jako Boush


Později se samozřejmě zůčastnila osvobozování Hana Sola v převleku nájemného Lovce se dostala až k Jabbovi a pokusila se Sola osvobodit byla ale nachytána Jabou a ten si jí vzal jako svou společnici a Hana se zozhodl popravit. Když byla poprava uškrtila Jabbu dlouhým řetězem a odběhla na palubu jeho výletní lodi kde byla zachráněna Lukem Skywalkerem. Když se sestavoval tým který měl zničit generátor druhé hvězdy smrti na Endoru stala se klíčovým členem expedice.Když sledovala pár stromtrooperů byl její speedr zničen a ona našla Ewoky tito medvídci jí a vlastně celé alianci pomohli zničit Generátor. Na Endoru se také dozvěděla pravdu o svém bratrovi a otci. Tři roky po zničení Bitevní stanice si vzala Hana Sola za svého muže a jak to v jejich rodině bylo porodila dvojčata Jacena a Jainu. Také se sama dala na výcvik jediho který však musela kvůli diplomatickým věcem zdržovat. Opět tři roky po událostech se jí narodil syn pojmenován po jeho dědovi Anakin. Anakin se stal nejsilnějším členem rodiny používající sílu. Pomáhala Mon Mothmě ve výstavbě Nové Republiky a nakonec se po Mothmině odchodu stala ministryní. Ministerské povinnosti šli stranou když byli její dvě děti uneseny. Pak se opět vrátila. Při invazi Yuzhan Vongů pracovala na projektu křižovatka.

Leia jako stařena