záujmy

Knihy: PC, sci - fi, Technology
Osobnosti: Avril Lavigne, Chuck Norris :), Pink, Britney Spears, Madonna
Počítače: občas aj hry, spravovanie strnok
   
Jedlo:
a ..., hranolky s tatarkou, palacinky :), Pizza, rezeň, špagety, syr, kečup, mso, zmrzlina,jahody,syr,slahacka
Hry: star wars force unleashed, Star Wars: Knights of the Old Republic, GTA
Hudba: Pop
   
Generated image
best web


o tom co tu vidite


blog kamosa je o anime

kobra
o tom co tu vidite

ViB - Vymena ikoniek a bannerov
vymena bannerov a ikoniek

HodNoť.NET - zjistěte, jak jsou na tom Vaše stránky!
zvysenie navstevnosti

Total War séria
empire total war

Vše o star wars
STAR ARS

www.move.wbl.sk
TENTO BLOG BOL ZALOŽENÝ 9.12 / 2008
 
<a href="http://kelly.jex.cz/" title="Banner Maker"><img src="http://bannerbreak.com/banners/7/844/123161155497467601.gif" alt="Banner Maker" title="Banner Maker" border="0"></a>
ak si chcete  zvisit navstevnost svojej stranky, tak napiste do DATAPADU alebo na e - mail  E-mail   nieco o svojej stranke, adresu stranky, vas banner ( aj v html ). al jedna sa o vymenu, tak vas prosim aby ste si na stranku umiestnnili moj banner, inak bude ten vas automaticky zmazany

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

mx0xh.jpg

 

mece jediov

Vytvořeno 31.12.2008 16:49:41 | Poslední změna 31.12.2008 16:52:17
Světelný meč je odedávna zbraní rytířů Jedi i Sithských lordů.Každý učedník od svého mistra zjistí jak jej vyrobit,a pak jej sestrojí.Nejduležitější je uložení krystalů,protože při špatném uložení může dojít k výbuchu.A tady je pár ukázek,které můžete spatřit v jednotlivých dílech ságy


ANAKIN SKYWALKER


Obrazek

Tento meč je kvalitně vyrobený a velmi obratný,má modrou barvu čepele.Můžete jej vidět v E II.Anakin o něj však přišel docela brzy,neboť mu jej přesekl stroj vyrábějící bojové droidy pro Obchodní Federaci na Geonosis.

Obrazek

 

Poté,co Anakin přišel o svůj první meč si sestrojil ještě obratnější náhradu taktéž s modrou čepelí.Vidět jej můžete v episodách III , IV , V .V pomstě Sithů po prohře s Obi -Wanem Kenobim si Obi - Wan vzal tento meč do úschovy pro Anakinova syna Luka.

OBI - WAN KENOBI


Obrazek

 

Obi - Wan si tento meč vyrobil jako padawan mistra Jedi Qui - Gona Jinna .Tento meč má,jako všechny jeho meče modrou čepel.Jeho zvláštností je náhradní zdrojový blok,který je na konci čepele a slouží jako náhrada pokud by byl primární blok poškozen.Obi - Wan tento meč měl v episodě I a II .Poté,co byla jeho první verze zničena v E I si vyrobil naprosto přesnou kopii,o kterou přišel v E II po zajmutí na Geonosis.

Obrazek

Po ztrátě i druhého meče se rozhodl sestrojit si meč trochu (hodně) jiného tvaru,a tak sestrojil tento vynikající meč,znovu s modrou čepelí. V jeho rukách jej můžete nalézt v E III a E IV .Co se s mečem stalo se nedovíme.Ví se jen to,že zůstal na první Hvězdě Smrti,takže je možné,že byl zničen zároveň s ní.


MISTR YODA


Obrazek


Yoda je možná jediná postava,která se objevila ve všech episodách Star Wars.Také je asi jediný,kdo za celou ságu svůj meč nezměnil,i když ho použil jen v E II a E III. Yodův meč je na rozdíl od ostatních mečů poloviční - jak rukojetí,tak čepelí,která září jasně zelenou barvou.

MACE WINDU

Obrazek

Mistr Windu se možná chtěl kapánek odlišit od ostatních Jedi,a tak zvolil pro svoji čepel fialovou barvu.V E I měl prý jiný meč,ovšem ten nevytáhl.Tento meč z obrázku můžete vidět v E II a E III.

LUKE SKYWALKER


Obrazek

Tento meč Luke získal při setkání s Benem Kenobim,který jej pro něj uschoval po souboji s Anakinem Skywalkerem - Darth Vaderem .Luke tento neč používal v E IV a E V,ve které o něj po souboji s Vaderem na Bespinu přišel.Není známo,jak ho získal zpět,ale v knižních pokračováních jej daroval své budoucí ženě - Maře Jade.

Obrazek

Tento meč si Luke vyrobil již jako učedník Mistra Yody.Neměl již však modrou čepel jako meč po jeho otci,ale zelenou.Pokud se vám zdá známý,i když jste jej ještě třeba neviděli,máte asi pravdu.Zdá se,že Luke se inspiroval mečem Obi - Wana Kenobiho.Luke tento meč nosil v EP VI a v dalších knižních pokračováních.